Nedir Bu Gir Bak Hacı...

Ne Yapıyoruz?


Sosyal Medya Danışmanlığı ;

 

Sosyal ağlar ziyaretçi ve müşteri kullanımı açısından önem kazanmasıyla beraber çok popüler bir hale geldi. Popüler olması tamamen insanların kullanım sıklığı ve alışkanlık haline getirmesiyle eş değer. Sosyal ağların önem kazanması beraberinde Sosyal Medya Danışmanlığı/Uzmanlığı alanlarını getirmiştir.
Firmaların sadece kurumsal yapılarına uygun web tasarım yaptırmaları yetmiyor. Aynı zamanda sosyal ağlarda da aktif yer almaları, kampanyalarla desteklemeleri gerekmektedir. Web dünyası bir bütün olarak düşünüldüğünde artık web sitesi ve sosyal ağ kavramları ayrı düşünülemiyor. Birçok markalaşmış firma sitelerinde sosyal ağlara ait butonları görmüşsünüzdür. Markalarında bu alana
önem verdiklerinin bir göstergesidir.

Web sitenizin tasarımını yaptırdıktan sonra sosyal medya danışmanlığı almanızda bir lüks değil ihtiyaçtır. Bu konuda Zamazyngo Sosyal Medya ve Marka Yönetimi firmalara sosyal medya konusunda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Hizmet kapsamında firma sektörüne uygun planlar ve kampanyalar ile sosyal medyada sizin de adınız en iyi şekilde geçecektir.
Sosyal Medya nedir sorusunun cevabı Türkiye’de Facebook ve Twitter ağlarından oluşmaktadır. Genel olarak Türkiye’deki kitle bu ağlarda daha fazla vakit geçirmekte ve paylaşımlarda bulunmaktadır.

Sosyal medya danışmanı ne yapar?


            • Kişi ve kuruluşların sosyal ağlardaki (facebook, twitter, vb.) hesaplarını açar ve yönetir.
            • Sayfanıza özel kampanya, etkinlik, anket ve bilgiler duyurur.
            • Binlerce üye ile sizi uğraşmakdan kurtarır.
            • Size özel açılış sayfası – tasarımı yapar.
            • Sizin istediğiniz zamanlarda istediğiniz şekilde kampanyaları tasarlar ve nasıl etkili olacağını düşünür.
            • Sayfanızdaki yorum ve beğenileri değerlendirir.
            • Facebook üye sayısı arttırma, twitter takipçi sayısı arttırma gibi işlemlerle üye sayınızı arttırır.
            • Şikayet,destek konularına yardımcı olarak web yöneticisi ile ortak çalışma yürütür.

Web Tasarım nedir?

Ürün yada hizmetlerin dijital platformlarda yayınlanmasıdır. Farklı web tasarım trendleri ve yapıları olsa da, aslında en iyi web tasarım, firmanın kurumsalını yansıtan ve arama motorları için iyi optimize edilmiş olan çalışmalardır.

Web tasarım ve temel html yazılım bilgisi ayrılmaz bir bütündür. Bu sebeple, web tasarım yapacak olan takımın web teknolojilerine hakim olması gerekmektedir. Web tasarımı, diğer tasarım alanlarından ayıran en önemli özellik budur.

Günümüzde web teknolojileri her yerde kolaylık sağlamaktadır. Gelecekte de hayatımızın her yerini işgal edecekleri de şüphesizdir.

İnternette ufak bir arama ile tüm firmalar artık önümüzde. Müşteriler için bir sürü seçenek demek, sizin için ise o kadar rakip arasından sıyrılma kaygısı. Bir web sitesindeki en iyi ayrıştırmayı ilk başta web sitesinin tasarımı oluşturmaktadır. Kullanılan fontlar, fotoğraflar, genel renk uyumu, az ve yeterli ölçüde kullanılan flash animasyonlar, kolay anlaşılabilir içerikler vb. gibi özellikler de ayrıştırmada ki en önemli maddeler arasında gelmektedir.

Bu bilgiler doğrultusunda Zamazyngo Sosyal Medya ve Marka Yönetimi firmanıza web tasarım konusunda en iyi ve en doğru hizmeti sunmak amacını edinmiştir.

Fiyat Teklifi Almak ve İletişime Geçmek İçin TIKLAYINIZ